Red Bull Back Line’da İzmir elemelerinin kazananları belli oldu

Organizasyonun İzmir elemeleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin dayanaklarıyla 8-9 Temmuz’da Bostanlı Sahili’nde gerçekleşti. Turnuvanın İzmir elemelerinde toplamda 32 grup hünerlerini gösterdi. İzmir elemelerinde birinci günün kazananları 1881 ve Colombia grupları olurken, ikinci günde ise Team Paris ve Winç grupları verdikleri kıyasıya çabanın sonucunda galip gelerek final etabında müsabakaya hak kazandı.

Elemeler İzmir’in akabinde, 16 Temmuz’da Ankara Ahlatlıbel Parkı ve 29 Temmuz’da İstanbul’da gerçekleşecek. Aktiflik, eleme karşılaşmalarının akabinde 30 Temmuz Pazar günü yeniden İstanbul’da organize edilecek final etabıyla sona erecek.

Turnuva kapsamında set kazanan kadronun alanı 1 metre daralıyor. Böylece seti kazanan grup skor avantajının yanında daha küçük alanda oynama avantajı elde ediyor.

Turnuvada, 4 ana ve 1 yedek oyuncudan oluşan gruplar 11 puanlık 3’er set olarak düzenlenen karşılaşmalarda karşılaşacak. Müsabakalarda her iki grubun da alanda en az 1 bayan ve 1 erkek oyuncu bulundurması gerekecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir