Soma’ya yeni projelerin müjdesini başkan verdi

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, geride kalan 10 yıllık süreçte 639 milyon 413 bin TL’lik yatırım yaparak adeta çehresini değiştirdiği Soma’nın yeni periyot projelerinin muştusunu verdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Lider Adayı Cengiz Ergün, Soma’nın yeni periyot projelerini açıkladı. 2014’ten bu yana ilçede birçok projenin hayata geçirildiğini belirten Lider Cengiz Ergün, yeni devirde Soma’da hayata geçirilecek projelerin de bir bir muştusunu verdi.

İşte Soma’nın yeni projeleri
Lider Ergün, Soma ilçesine
Gençlik Merkezi, MABEM ve Hizmet Binası.
Karacahisar ve Akçaavlu köprüleri yenilemesi.
Darkale Kentsel Muhafaza ve Yenileme projesi.
Çocuk Gündüz Bakım Konutu ve Kreş projesi.
Soma İlçe Merkezi ana kanalizasyon kollektör sınırına bağlanacak olan Batı Kollektör çizgisinin imali.
Turgutalp-İnönü Mahallelerinde kanalizasyon ve yağmur suyu imalatları üretimi.
Manisa Merkez, Turgutlu, Alaşehir, Soma, Salihli, Akhisar ilçelerimizde öncelikli olmak üzere yıllık 6 milyon ton suyu arıtarak ziraî ve peyzaj sulamada kullandırılması projelerinin muştusunu verdi.
Soma’ya paha katacak projelerle vatandaşımızın hizmetinde olacağız
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sevdamız Soma, sevdamız Manisa anlayışıyla çalışmalarımıza; birinci günkü aşk ve heyecanımızla devam edeceğiz. Cumhur İttifakı’nın yükselen muvaffakiyetini daha üst düzeylere taşımak için el ele, gönül gönüle çalışacağız. Yeni periyotta de Allah’ın müsaadesiyle yeniden en hoş hizmetleri ilçemize kazandıracağız. Cumhur İttifakı’nın gücü, Bilge önderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin “Önce ülkem ve milletim” prensibi, Milliyetçi Hareket Partimizin üretken belediyecilik anlayışıyla bugüne kadar hemşerilerimizin yüzünü daima güldürdük. Bundan sonra da daima birlikte, el ele, gönül gönüle, birliğin gücüyle Manisa’mızı geleceğe taşıyacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir